Windows Defender Trojan Buldu

Ahmet54

Kilopat
Yer
Sakarya
Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarımı tam sistem tarama yaptım ve uzun sürdü. Tarama sonunda Trojan buldu. Endişelenecek bir durum var'mıdır?
fhgfgh.PNG

Merhaba arkadaşlar.
Bilgisayarımı tam sistem tarama yaptım ve uzun sürdü. Tarama sonunda Trojan buldu. Endişelenecek bir durum var'mıdır?
Eki Görüntüle 511993
Endişelencek birşey yok. Malwarebytes programını indir bilgisayarını tarat. Eskiden benim pc de 2000 böcek bulmuştu googlede gezinemiyordum bile. malwarebytes ile Taratıp virüsleri sildiğimde baya rahatlatmıştı pc yi.

Tarayıcı kaynaklı bir virüs. Pishing saldırısı için kullanılır. Sahte site ve form gönderir ve ona tıkladığın zaman bilgilerini çekmeye çalışır. Malwarebytes ve Hitman Pro kullanabilirsin. Ayrıca Privacy Badger eklentisi bu tarz internetten gelen çerez virüslerine karşı güzel bir önlem olabilir. Endişelenecek bir şey yok eğer gönderilen sahte bir içeriğe tıklamadıysanız.

Bu trojanı Windows Defender bile bulduysa bayağı yaygın sanırım :D
O da bir şey mi Türkiye Defender Covid-19 buldu.

Windows crack yoluyla etkinlestirdiysen, ondan olabilir. Kafana çok takiliyorsa, Kaspersky IS indir 30 gün ücretsiz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı