Windows Defender virüs algıladı ama virüs yok

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows Defender bilgisayarda trojan algıladı fakat Kaspersky hiçbir tehdit bulmadı hatta içim rahat etsin diye gittim indirdiğim korsan oyunu tarattım onda da bir şey bulmadı. Ben kime güveneyim? Bu arada bilgisayarda ne yavaşlık ne de bir gariplik.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Windows Defender bilgisayarda trojan algıladı fakat Kaspersky hiçbir tehdit bulmadı hatta içim rahat etsin diye gittim indirdiğim korsan oyunu tarattım onda da bir şey bulmadı. Ben kime güveneyim?
Defender'a olabildiğince güvenme ayrıca Kaspersky açıkken Defender nasıl açık olabiliyor? 2 tane aynı anda virüs programı kullanmak antivirüslerinizin performansını düşürür.

Kaspersky'i Windows Defender trojan algılayınca korkudan az önce yükledim.
Tamamdır korsan indirdiğinizde kurulum esnasında crack dosyalarını virüs olarak algılaması normaldir. Eğer daha fazla korsan kullanacaksanız Kaspersky yüklü kalsın. Standart koruma için Defender yeterli (korsan yazılım indirmeyecekseniz).

Tamamdır korsan indirdiğinizde kurulum esnasında crack dosyalarını virüs olarak algılaması normaldir. Eğer daha fazla korsan kullanacaksanız Kaspersky yüklü kalsın. Standart koruma için Defender yeterli (korsan yazılım indirmeyecekseniz).

Teşekkür ederim ama bir daha indirmem herhalde çok heves ettiğim için indirmiştim aslında.

Defender'ın bulduğu virüsü SS atar mısınız? Ayrıca bulduğu dosyayı VirusTotal'de taratın.

İnşallah değildir fakat daha hissetmedim ama bilgisayarda yavaşlık hissedersem mecburen format atacağım.

Dosya Ekleri

• IMG20220722002249.jpg
    IMG20220722002249.jpg
    158,2 KB · Görüntüleme: 76

Geri
Yukarı