Windows Defender virüs bulmak için yeterli mi?

Sorum bu. Bilgisayara bir virüs girdiğinde bunu bulmak için yeterli mi? Tam tarama yaptığımda temiz gözüküyor.

Bence gayet yeterli yeterli olmadığını düşünüyorsanız Kaspersky ya da Malwarebytes kurabilirsiniz.

Bence gayet yeterli yeterli olmadığını düşünüyorsanız Kaspersky ya da Malwarebytes kurabilirsiniz.

Yok, bende yeterli olduğunu düşünüyorum. Birkaç tane forumda gördüğüm için sormak istedim.

Tek basina yeterli bulmuyorum eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Kaspersky veya Malwarebytes kullanin.
Hocam virüs bulsa yeter. Kaldırmasına gerek yok. Sadece bulma konusunda iyimidir?

Yeterlidir. Şüphelendiğiniz bir şey yoksa ekstra bir programa gerek yok.

Hocam Steam'den descenders isimli oyunu indirdim. Oyunda parkur falan yapmanız için oyunun içindeki fan yapımı modları indirmeniz lazım. Acaba onlardan zararlı bulaşmış mıdır diye düşünüyorum. Bu yüzden konuyu açtım.

Eskiden yeterli değildi ama son zamanlarda motoru güncellendi ve veritabanı iyi çalışıyor. Ev kullanımı için yeterli.

Ancak bilgisayarında önemli bulduğun verilen varsa, iş için kullanıyorsan, çok sık program yüklüyorsan (ki bilmediğin, güvenmediğin hiç bir şeye tıklama ve kurma) o zaman parasını vererek bir AV kullanmanda gerek olabilir.

Eskiden yeterli değildi ama son zamanlarda motoru güncellendi ve veri tabanı iyi çalışıyor. Ev kullanımı için yeterli.

Ancak bilgisayarında önemli bulduğun verilen varsa, iş için kullanıyorsan, çok sık program yüklüyorsan (ki bilmediğin, güvenmediğin hiçbir şeye tıklama ve kurma) o zaman parasını vererek bir av kullanmanda gerek olabilir.

Yok hocam iş için falan değil bilmediğim yerlerdende yüklemiyorum. Sadece Steam'den descenders isimli oyunu indirdim. Oyunda parkur falan yapmanız için oyunun içindeki fan yapımı modları indirmeniz lazım. Acaba onlardan zararlı bulaşmış mıdır diye düşünüyorum. Bu yüzden konuyu açtım.

Hocam Steam'den descenders isimli oyunu indirdim. Oyunda parkur falan yapmanız için oyunun içindeki fan yapımı modları indirmeniz lazım. Acaba onlardan zararlı bulaşmış mıdır diye düşünüyorum. Bu yüzden konuyu açtım.
Steam atölyeden indirildiyse problem yoktur diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı