Windows Defender yeterli midir?

sethr

Decapat
Makaleler
1
İyi geceler, aklıma yatan bir düşünce var şu aralar. Çoğu hesabımın şifresi aynı ve çalınırsa ne yapacağım hakkında çok bir fikrim yok. Acaba yanlış bir yere girdim de Windows Defender bulamamış olabilir mi diye düşünüyorum. Ama neredeyse hiç yanlış yere girmedim. En fazla Minecraft için Texture Pack veya Steam Idle Master indirmişimdir. Yabancı linklere girdiğimi hatırlamıyorum. Defender hızlı taramalardan hiçbir şey bulmamış gözüküyor. Sizce ne olur ne olmaz Kaspersky indirip deneme amaçlı kullanmalı mıyım? Çok da yormak istemiyorum sistemi. Dediğim gibi yabancı sitelere girmiyorum, korsanla işim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spyware şüpheniz varsa Sypware karşıtı yazılımlar işinize yarar.

Kaspersky isterseniz indirin sisteminiz için iyi bir güvenlik çözümü.

İyi geceler, aklıma yatan bir düşünce var şu aralar. Çoğu hesabımın şifresi aynı ve çalınırsa ne yapacağım hakkında çok bir fikrim yok. Acaba yanlış bir yere girdim de Windows Defender bulamamış olabilir mi diye düşünüyorum. Ama neredeyse hiç yanlış yere girmedim. En fazla Minecraft için texture pack veya Steam Idle Master indirmişimdir. Yabancı linklere girdiğimi hatırlamıyorum. Defender hızlı taramalardan hiçbir şey bulmamış gözüküyor. Sizce ne olur ne olmaz Kaspersky indirip deneme amaçlı kullanmalı mıyım? Çok da yormak istemiyorum sistemi. Dediğim gibi yabancı sitelere girmiyorum, korsanla işim yok.

Malwarebytes ile tarama yapın ücretsiz zaten bir kere tam tarama yapıp çıkabilirsiniz sadece tarama konusunda kullanının Malwarebytes'ı zaten anti-malwaredir gerçek zamanlı koruma olması çok saçma.

Malwarebytes ile tarama yapın ücretsiz zaten bir kere tam tarama yapıp çıkabilirsiniz sadece tarama konusunda kullanının Malwarebytes'ı zaten anti-malwaredir gerçek zamanlı koruma olması çok saçma.
Sanırım üstteki arkadaşın cevabı mantıklı geldi. En kötü güvensiz hissettiğim zaman ayda 1 taratırım.

G
İyi geceler, aklıma yatan bir düşünce var şu aralar. Çoğu hesabımın şifresi aynı ve çalınırsa ne yapacağım hakkında çok bir fikrim yok. Acaba yanlış bir yere girdim de Windows Defender bulamamış olabilir mi diye düşünüyorum. Ama neredeyse hiç yanlış yere girmedim. En fazla Minecraft için Texture Pack veya Steam Idle Master indirmişimdir. Yabancı linklere girdiğimi hatırlamıyorum. Defender hızlı taramalardan hiçbir şey bulmamış gözüküyor. Sizce ne olur ne olmaz Kaspersky indirip deneme amaçlı kullanmalı mıyım? Çok da yormak istemiyorum sistemi. Dediğim gibi yabancı sitelere girmiyorum, korsanla işim yok.
Güvenlik takıntım tam olarak bu gün başladı. Her gün zaten Kaspersky ile tam tarama yapıyordum. Birazdan gidip mailimdeki yapabileceğim bütün koruma özelliklerini aktif edeceğim.

Güvenlik takıntım tam olarak bu gün başladı. Her gün zaten Kaspersky ile tam tarama yapıyordum. Birazdan gidip mailimdeki yapabileceğim bütün koruma özelliklerini aktif edeceğim.
Hocam mailimin zaten yeterince güvenli olduğunu düşünüyorum. Kurtarma e postası, 2 aşamalı doğrulama vs.

Geri
Yukarı