Windows defendera "bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" hatası

Windows defendera girdiğimde "bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" diyor ne yapmalıyım çözümünü bilen lütfen yazabilir mi?
Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,7 KB · Görüntüleme: 579
CMD'yi yönetici olarak başlatın>"net user administrator /active:yes" komutunu girin>Bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer olmazsa Win+R yapın>"netplwiz" yazın>Çıkan ekranda kullanıcı adınıza iki kere sol tık yapın>Grup üyeliğine gelin>Oradan yönetici kısmını seçin>Uygula deyin>Tamam deyin ve kapatın.

Son düzenleme:
CMD'yi yönetici olarak başlatın>"net user administrator /active:yes" komutunu girin>Bilgisayarı yeniden başlatın.

Eğer olmazsa Win+R yapın>"netplwiz" yazın>Çıkan ekranda kullanıcı adınıza iki kere sol tık yapın>Grup üyeliğine gelin>Oradan yönetici kısmını seçin>Uygula deyin>Tamam deyin ve kapatın.
Hocam selamlar. Bende de aynı sorun var dediklerinizi yaptım ama olmadı.
Windows defendera girdiğimde "bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" diyor ne yapmalıyım çözümünü bilen lütfen yazabilir mi?
Ne yapmalıyım?
Bir çözüm bulabildiniz mi?

Ne yapmalıyım?

Konu sanırsam bir çözüme ulaşmamış az önce bence aynı sorunu yaşadım ve çözdüm. Sizinlede paylaşıyım dedim. Regedit'e girip Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\ bu yoldan Windows Defender klasörünü silerseniz çözlecektir. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı