Windows Defender'dan daha iyisi ve hafifi var mıdır?

Defender yeterli diyenler çıkmaya başlamış yine. Konu sahibi değişmeye niyetin yoksa boşuna konu açmayın. Sistemi az yoran önerilmiş ona da çok kullanıyor diyorsunuz. Gereksiz olan özellikleri de bulunmaz AV'lerin. Bilmediğiniz konularda yorum yapmazsanız iyi olur.

Son düzenleme:
Bitdefender Free. Şöyle söyleyeyim. Boşta RAM kullanımı 300MB civarında fakat CPU kullanımı %0 civarında seyrediyor. Eğer bir zararlı yazılım algılarsa kısa bir süre boyunca bütün sistemin gücünü kendisi aldığı için CPU kullanımı tavan yapıyor.(Güvenlik için bunu yapıyor, örneğin ransomware girerse daha az dosya şifreler bu sayede.)

Total 360 security deneyebilirsiniz. Ben 2 yıldır kullanmaktayım, bir sıkıntısını çekmedim. Sadece kullandığım bazı programlarda ya da crack dosyalarında her açtığımda silmek istemesi biraz canımı sıkıyor ama programın işi de o aslında.

Total 360 security deneyebilirsiniz. Ben 2 yıldır kullanmaktayım, bir sıkıntısını çekmedim. Sadece kullandığım bazı programlarda ya da crack dosyalarında her açtığımda silmek istemesi biraz canımı sıkıyor ama programın işi de o aslında.
Eğer crack diye virüse izin veriyorsanız boşuna antivirüs kullanmayın. Crackler antivirüs tarafından algılanmışsa "bu crack, ondan algılıyor ya virüs yoktur" diyip izin verilmez çünkü antivirüsün algıladığı bir crack dosyanın temiz olduğunu iddia edemezsiniz.

Defender yeterli diyenler çıkmaya başlamış yine. Konu sahibi değişmeye niyetin yoksa boşuna konu açmayın. Sistemi az yoran önerilmiş ona da çok kullanıyor diyorsunuz. Gereksiz olan özellikleri de bulunmaz AV'lerin. Bilmediğiniz konularda yorum yapmazsanız iyi olur.
Hayır var. Ben öneri istedim, deneme yaptım ve fikrimi paylaştım.
Total 360 Security deneyebilirsiniz. Ben 2 yıldır kullanmaktayım, bir sıkıntısını çekmedim. Sadece kullandığım bazı programlarda ya da crack dosyalarında her açtığımda silmek istemesi biraz canımı sıkıyor ama programın işi de o aslında.

İşte o yüzden var hocam. O siteler son kullanıcıya özel oradalar. İçinde elbet trojanlar var.

Belirttiğim gibi programın işi, amacı o zaten. Ancak ben crackli oyun oynadığım, program kullandığım için bu dosyalara ihtiyacım var. Yıllardır kullandığım, güvendiğim sitelerden indiriyorum programlarımı da oyunlarımı da. Elbette içinde kötü yazılım vardır, sonuçta crack legal bir şey değil. Yaklaşık 15 yıldır crack-antivirüs ikilisini birlikte götürüyorum ve henüz bir sıkıntı yaşamadım. Antivirüsü crack dışında tespit edilen virüsler için kullanıyorum.

Geri
Yukarı