Windows Defender'ın "Virüsten korumayı aç" bildirimi ne anlama geliyor?

abidik gubidik

Centipat
Merhabalar, dün yüklü olan ESET ınternet güvenliği uygulamasını kaldırdım, ardından "Windows güvenliği" uygulamasına giderek korumanın açık olup olmadığını kontrol ettim, sorun yoktu. Bugün bilgisayarı açtığımda bildirim barında Windows güvenliği'nin "virüsten korumayı aç" uyarısını alıyorum ve üstüne tıklıyorum hiçbir şey olmuyor, Windows güvenliği'ne gidiyorum sıkıntı yok! Bu bir bug mı?

Screenshot 2020-05-05 12.09.53.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ESET antivirüs yazılımını kaldırdığınız için Windows Defender'in açılma isteği doğmuştur. Tüm bildirimleri sildiğinizde de yine aynı uyarı gelmekte midir? Eğer geliyorsa Windows güvenliği bölümünden, Windows Defender'in tüm koruma hizmetlerini kapatıp yeniden açınız.

ESET antivirüs yazılımını kaldırdığınız için Windows Defender'in açılma isteği doğmuştur. Tüm bildirimleri sildiğinizde de yine aynı uyarı gelmekte midir? Eğer geliyorsa Windows güvenliği bölümünden, Windows Defender'in tüm koruma hizmetlerini kapatıp yeniden açınız.
Bildirimi kapatınca aynı uyarı tekrar gelmedi.

Merhaba eski bir hort olacak. Aynı sorunu Malwarebytes yükleyip kaldırdıktan sonra yaşıyorum. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda aynı bildirimi alıyorum ve bir türlü kurtulamadım. Çözüm önerisi olan var mı?

Merhaba eski bir hort olacak. Aynı sorunu Malwarebytes yükleyip kaldırdıktan sonra yaşıyorum. Bilgisayarı her kapatıp açtığımda aynı bildirimi alıyorum ve bir türlü kurtulamadım. Çözüm önerisi olan var mı?
Uzun zaman sonra konuyu hortlatacağız ama aynı sorundan muzdaripim en son formatlıcam, uzun zamandır aynı şekilde aynı hatayı alıyorum. Var mıdır çözümü ?

Geri
Yukarı