Windows Deneyim Dizini (Performans Derecelendirme) grafik kartını görmüyor

funky_boy

Hectopat
Derecelendirme sadece HD4000'i görüyor. Bilgisayarda takılı olan grafik kartını göstermeye çalışıyorum.

aEuBYH9.jpg

BIOS'dan hd4000'i kapatmaya çalıştım ama BIOS o kadar fazla şey yapmama izin vermiyor, ya da ben yapamadım. BIOS görüntüleri aşağıda.

OAs7gI6.jpg

BC6nQBM.jpg

F1uvpGr.jpg

Aygıt Yöneticisinden HD4000'i kapatırsam olur mu? Ya da ne yaomam lazım. Teşekkürler.

Kapatamazsınız. Puanlamada çıkmıyor diye dert etmeyin. Değiştirilebilir grafiklerde olması gereken bu zaten. Diğer GPU oyunlarda veya seçtiğiniz şeylerde devreye girer.

Monster Notebook
MS-16F3 Yazıp Biosunuzu ve EC firware sürümünü kontrol edin. Nvidia ekran kartınızın monster da en fazla win7 desteği var, bundan dolayı da gözükmeme nedeni olabilir ancak performans açısından yine de nvidia kullanıyor olması lazım. Yani göstermediğinden sorun etmeyin.

Normalde de gözükmüyor zaten değiştirilebilir grafiklerde. BIOS güncellemesi varsa güncelleyin ama yine gözüken değişmeyecek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı