Windows "did not start properly" hatasi

32430072

Decapat
Makaleler
2
Bilgisayarimi her zamanki gibi kapattim ve kapanirken POWER_STATE_FAILURE hatasi aldim. Yeniden baslattiktan sonra Windows did not start properly hatasiyla karsilastim. Sistem bootloopa girdi. Guvenli moda giremiyorum ve rebuildbcd yapinca sadece F diskindeki windows.old cikiyor. Xubuntu uzerindeyim kusura bakmayin Türkçe klavye ayarlayamadim, secenegi yoktu.

Minidump hiç bir şekilde paylaşamıyorsunuz değil mi?
Paylasabilirim sanirim sistemi mountlayabildim cunku/ bekleyin ben hemen uploadlayayim/
Kod:
https://drive.google.com/drive/folders/1fBJiP3hUfE9nfxdyWGSbl4Nhnrfaigr9?usp=sharing

Buyrun hepsini attim en son olani bulamayinca birkac hata daha var npcap ile ama onlar sorun cikarmamisti hic/

Son düzenleme:
@32430072 Xubuntu'da klavye ayarı var. Ayarlarda biraz ararsanız yerini bulursunuz. Ben Kubuntu kullandığım için yerini hatırlamıyorum.

Klavyeniz İngilizce olduğu için nokta yerine eğik çizgi koyduğunuzu fark ettim. "Ç" harfinin nokta görevi görmesi gerek. Ayrıca Türkçe kurallarına uymak için cümlelere büyük harfle başlamanızı öneririm yoksa ceza alabilirsiniz.

@32430072 Xubuntu'da klavye ayarı var. Ayarlarda biraz ararsanız yerini bulursunuz. Ben Kubuntu kullandığım için yerini hatırlamıyorum.

Klavyeniz İngilizce olduğu için nokta yerine eğik çizgi koyduğunuzu fark ettim. "Ç" harfinin nokta görevi görmesi gerek. Ayrıca Türkçe kurallarına uymak için cümlelere büyük harfle başlamanızı öneririm yoksa ceza alabilirsiniz.
Xubuntu da Turkce Q yok sadece F var geri kalani kurdi yada baska klavye cesitleri. Tesekkurler bilgi icin.
Wireshark yüklü müydü acaba bilgisayarda?
Evet ayrica nmap de yuklu o yuzden npcap ve usbcap yuklu bilgisayarda.

1596967225021.png

Buyrun hangisini secmem lazim

Geri
Yukarı