Windows direkt yüklü olunca yer kaplar mı?

maleniaa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı benim almayı düşündüğüm bilgisayar direk Windows yüklü yani FreeDOS değil acaba direk yüklü olduğu için yer kaplıyor mu yine de bilgisayarda yoksa yüklü geldiği için kaplamaz mı bir de eğer ki yer kaplıyorsa driverlarıyla beraber kaç GB yer kaplar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacaktı benim almayı düşündüğüm bilgisayar direk Windows yüklü yani FreeDOS değil acaba direk yüklü olduğu için yer kaplıyor mu yine de bilgisayarda yoksa yüklü geldiği için kaplamaz mı bir de eğer ki yer kaplıyorsa driverlarıyla beraber kaç GB yer kaplar?
Bana bilgisayar windows kurulu gelmişti, yaklaşık 10-20gb lik bir depolama alanı kullanıyordu

Eğer Windows yüklü ise tabi yer kaplayacak. Ayrıca sürücüler en fazla 2 GB yer kaplar.

Yeni konular

Geri
Yukarı