Windows disk 0 üzerindeki bir bölümü biçimlendiremedi (hata kodu 0x80070057)

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet hata başlıktaki gibi. Format sırasında diski seçip ileri diyorum Windows dosyaları kopyalanıyor yerindeyken hatayı alıyorum. Nasıl düzeltebilirim acaba?

Disk part ile silmeyi deneyebilirsiniz, büyük ihtimalle cihazınızın markasına ait recovery vardır o bölümde o yüzden silmenize izin vermez. Disk part komutları vb şekilde aratırsanız kolay bir işlem rahat anlayıp uygularsınız.

Disk part ile silmeyi deneyebilirsiniz, büyük ihtimalle cihazınızın markasına ait recovery vardır o bölümde o yüzden silmenize izin vermez. Disk part komutları vb şekilde aratırsanız kolay bir işlem rahat anlayıp uygularsınız.

Vallahi hocam disk bölümünde bir şeyleri silmeyi denedim internetten okuduğum kadarıyla disk bölümünde sadece 350 MB'lık ayrılmamış alan ve yeni oluşturduğum 300GB'lık alan bulunuyor. Yazmam gereken diskpart komutlarını yazabilir misiniz bir daha deneyeyim.

Diskin bozulma ihtimali var mı?
Hiren's Boot CD'nin içerisinde olan, HD Tune ile Eror Scan testini Quick Scan'nın tikini kaldırarak, test yapar mısınız?

Hard diski biçimlendirdim sistemi açamıyorum bugün ilk açtığımda 8.1 yüklüydü bende Windows 7 yüklemek istedim fakat Windows 7 de sorunlarla karşılaşınca tekrardan 8.1 kurayım dedim bu sefer de bu şekilde hata alıyorum.
Konu hala güncel. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı