Windows dll dosyasını siliyor

Marshmello

Hectopat
Merhaba, windows dll dosyasını siliyor. 5 ay önce oyunu kurduğumda böyle bir sıkıntı yoktu fakat şimdi 'crack' klasöründen dll dosyasını atarken siliniyor. Antivirüsü kapatıp dll dosyasını attım, oyunu biraz oynadım ve kapattım. Sonra antivirüs otomatik açılmış. Oyuna girerken de dll dosyasını sildi ve hata verdi. Windows' un bu dll dosyasını es geçmesini nasıl sağlayabilirim?

Merhaba, windows dll dosyasını siliyor. 5 ay önce oyunu kurduğumda böyle bir sıkıntı yoktu fakat şimdi 'crack' klasöründen dll dosyasını atarken siliniyor. Antivirüsü kapatıp dll dosyasını attım, oyunu biraz oynadım ve kapattım. Sonra antivirüs otomatik açılmış. Oyuna girerken de dll dosyasını sildi ve hata verdi. Windows' un bu dll dosyasını es geçmesini nasıl sağlayabilirim?
Korsan oyunlar için burdan yardım istemeyin.Kurallar bu.Lutfen kabalık olarak algılamayın

Merhaba, Windows DLL dosyasını siliyor. 5 ay önce oyunu kurduğumda böyle bir sıkıntı yoktu fakat şimdi 'crack' klasöründen DLL dosyasını atarken siliniyor. Antivirüsü kapatıp DLL dosyasını attım, oyunu biraz oynadım ve kapattım. Sonra antivirüs otomatik açılmış. Oyuna girerken de DLL dosyasını sildi ve hata verdi. Windows'un bu DLL dosyasını es geçmesini nasıl sağlayabilirim?

Windows Defender Kapatma Eğer Windows Defender kullanıyorsanız burada verdiğim adımları uygulayın.

Geri
Yukarı