Çözüldü Windows düzgün başlatılamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xsalamon

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben geçen hafta bir sistem toplamıştım. 2-3 gün sorunsuz kullandım. Ancak 4. gün bilgisayarda video izlerken birden görüntü gitti ve bilgisayar yeniden başlatıldı. Ancak bu sefer de "Windows düzgün başlatılamadı" hatası aldım. Formatladım fakat formattan 4-5 dk sonra bilgisayar yeniden kapanıp açılıyor ve aynı hatayı veriyor. Başına gelen var mı? İşlemciye yük binince PSU mu besleyemiyor? Arızalı mı? Nedir durum?

Ryzen 5 3500X.
MSI RX 5600XT.
16 GB DDR4 3200MHz Corsair RAM.
Gigabyte B450 GAMING X anakart.
PSU Corsair VS650.

Hocam, PSU olabilir. Garantisi var gönderin derim.

Herkese merhaba. Ben geçen hafta bir sistem toplamıştım. 2-3 gün sorunsuz kullandım. Ancak 4. gün bilgisayarda video izlerken birden görüntü gitti ve bilgisayar yeniden başlatıldı. Ancak bu sefer de "Windows düzgün başlatılamadı" hatası aldım. Formatladım fakat formattan 4-5 dk sonra bilgisayar yeniden kapanıp açılıyor ve aynı hatayı veriyor. Başına gelen var mı? İşlemciye yük binince PSU mu besleyemiyor? Arızalı mı? Nedir durum?

Ryzen 5 3500X.
MSI RX 5600XT.
16 GB DDR4 3200MHz Corsair RAM.
Gigabyte B450 GAMING X anakart.
PSU Corsair VS650.
Hocam sorunu çözebildiniz mi? Ben de şu anda aynı problemden muzdaribim.

Hocam şansıma benim ekran kartı yanmış. Kartı değiştirdim düzeldi benim sorunum.
hocam geç yazıyorum ama ben de bilgisayarcıya götürdüm ve benim de ekran kartımın yanmış olduğunu söylediler :D Allahtan bilgisayarı yapanlar benim gibileri düşünerek laptopa ikinci bir ekran kartı daha takmış da yedekten devam ediyoruz. Bilgisayarcıdan da Allah razı olsun adam ayarlardan ikinci ekran kartını aktifleştirdi 5 kuruş da para almadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı