Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor hatası

yagiz55

Decapat
Daha fazla  
Bugün yeni bilgisayar aldım, sorun yoktu. Bilgisayara Valorant kurdum, Valorant C diskine kurulduğu için D diskine atmak istedim. Atma işlemi bittiğinde "sinyal yok" yazısı ekrana geldi, fareye tıklayinca geri açıldı, bilgisayarı yeniden başlat dedim ama açılmadı. 3 kere başlatmayı denedim en sonunda mavi ekranda "Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor" hatası verdi, ne yapmalıyım yardım eder misiniz?
İşletim sistemi: Windows 10 Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün yeni bilgisayar aldım, sorun yoktu. Bilgisayara Valorant kurdum, Valorant C diskine kurulduğu için D diskine atmak istedim. Atma işlemi bittiğinde "sinyal yok" yazısı ekrana geldi, fareye tıklayinca geri açıldı, bilgisayarı yeniden başlat dedim ama açılmadı. 3 kere başlatmayı denedim en sonunda mavi ekranda "Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor" hatası verdi, ne yapmalıyım yardım eder misiniz?
İşletim sistemi: Windows 10 Pro.

Hocam sıfırdan kurun ya da aldığınız mağazayla görüşün.

Format attım tam 100 olunca tekrar sinyal yok dedi ve açılmıyor.
Yalnız karıştırılması gereken bir şey var. Siz formatı Ayarlar uygulamasından mı, yoksa USB ile mi attınız? Eğer Ayarlar uygulamasından attıysanız aslında bu format değildir, sıfırlamadır. Sıfırlama ise sorunları genellikle çözmez.

Geri
Yukarı