Windows düzgün yüklenmemiş gibi görüyor

swaghype

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı açtım ve bu sorunla karşılaştım. Kişisel bilgisayarımı aç seçeneği seçtim. Laptopım yenı(Acer Nitro 5 4050 512 SSD 16 RAM)sorun nedir?

Başlıkta yazmıştım hocam, o gerginlikle yazıya eklememişim. Laptopumu acınca Windows duzgun yuklenmemıs gıbı gorunuyor mavı ekranı geldı. Ben de kısısel bilgisayarımı baslat dedım ve açıldı bu ne demek ve ne yapmam gerekıyor bunu sormak ıcın açtım baslıgı.

Nadirende olsa olabiliyor bazen. USB'den yüklüyorsan tekrar USB'yi sıfırdan yazdır formatşayıp tekrar kurmalısın.

Ben direkt kurulu aldım laptopu FreeDOS değildi ve pek bilgim yok bu tür şeylerle ilgili. Laptopu kapatıp açtım denemek icin sorunsuz şekilde açıldı. Konuyla ilgili yapmam gereken bir şey var mı diye sormak istiyorum tekrardan:')

Ben direkt kurulu aldım laptopu FreeDOS değildi ve pek bilgim yok bu tür şeylerle ilgili. Laptopu kapatıp açtım denemek icin sorunsuz şekilde açıldı. Konuyla ilgili yapmam gereken bir şey var mı diye sormak istiyorum tekrardan:')
Çözüldüyse normal çalışıyorsa problem kalmamış demektir. Sıkıntı yaşarsan tekrar yazarsın burdan yardımcı oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı