Windows DVD'si Harddiski Bozabilir mi ?

Arda Şimşek

Kilopat
Daha fazla  
Ben geçen ayın sonununda bilgisayarıma format atıyordum ama bilgisayar yeniden başlatma aşamasına gelince harddisk bozuldu ve bir daha çalışmadı BIOS ekranında kaldı.
Kuzenim gene aynı Windows DVD'si ile formst attı ve bilgisayarı önce yavaşladı sonra harddiski bozuldu ve çalışmadı.
Ben dün yeni bir harddisk aldım taktım ve bilgisayarımı çalıştırdım ancak elimde başka Windows DVD'si yok sizce aynı DVD ile denesem tekrar bozulur mu DVD den mi kaynaklanıyordur bu sorun sizce ?Eski harddiskim 8 yıllıktı, kuzenim ki ise 6 yıllıktı sizce sorun harddisk kaynaklı mı ? Yoksa DVD kaynaklı mı ? DVD'nin böyle bir şeyi yapma ihtimali var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinin de aynı olay sonucu bozulması insanı şüphelendiriyor tabiki. USB ile format atmayı deneyin.

8 yıllık hard disk diyorsun. Kurulum hard diski zorlar. Zaten ölmek isteyen Hard diske bahane olmuş oldu yani bozulması normal. 6 yıllık ta biraz hor kullanılırsa bozulur. Şimdi 0 mı aldın?

8 yıllık hard disk diyorsun. Kurulum hard diski zorlar. Zaten ölmek isteyen Hard diske bahane olmuş oldu yani bozulması normal. 6 yıllık ta biraz hor kullanılırsa bozulur. Şimdi 0 mı aldın?
Evet şimdi 0 aldım.

İkisinin de aynı olay sonucu bozulması insanı şüphelendiriyor tabiki. USB ile format atmayı deneyin.
Her USB ile format atılabilir mi yoksa özel bir özelliği olması mı gerekiyor ?

Virüslü olabilir, bence hiç deneme git yeni USB al :)
USB ye İso nasıl kurabilirim ?

Buyur :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı