Windows Embedded 8.1 Industry Pro api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatası

Olves

Centipat
Daha fazla  
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
500gb HDD
Ekran kartı
Intel HD Graphics
İşlemci
Intel Pentium CPU 2020M 2.40Ghz 2 çekirdek
Merhaba, Sorunum ekteki gibidir. C Runtime indirmeye çalıştım mı Windows Update şeysi hata veriyor. Çözebilene teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    7,8 KB · Görüntüleme: 18
Deneyebilirsiniz.

Merhaba, sorunum ekteki gibidir. C runtime indirmeye çalıştım mı Windows Update şeysi hata veriyor. Çözebilene teşekkür ederim.

Bu Windows'u kullanmanızı tavsiye etmem, çok hantal bir sistem. Eğer düzgün sorunsuz çalışıyorsa sizin için çok iyi.

Bu Windows'u kullanmanızı tavsiye etmem, çok hantal bir sistem. Eğer düzgün sorunsuz çalışıyorsa sizin için çok iyi.
Bilgisayar kötü olduğu için Embedded 8.1 Industry Pro kullanıyorum, hiç windows modlamayı falan bilmediğim için bunu yukledim ve linuxda yüklemek istemem.

Deneyebilirsiniz.

C all in one indirdim yaptım iyi hoş ancak olmadı denemiştim.

Başka sitelerden dll indirmek çok riskli, onu tavsiye edecek olursanız etmeyin.

Bilgisayar kötü olduğu için embedded 8.1 ındustry Pro kullanıyorum, hiç Windows modlamayı falan bilmediğim için bunu yukledim ve Linux'da yüklemek istemem.

C all in One indirdim yaptım iyi hoş ancak olmadı denemiştim.

Başka sitelerden DLL indirmek çok riskli, onu tavsiye edecek olursanız etmeyin.

DISM onarma denedin mi? DLL eksikse, onarabilir.
Elle DLL atmayin.

CMD ile yazilan.

Tamam.

CMD ile yazilan.

/ScanHealth kısmına geçtiğimde böyle takılı kalıyor 10dk'dir falan bekliyorum, sebep nedir?

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Bilgisayar kötü olduğu için embedded 8.1 ındustry Pro kullanıyorum, hiç Windows modlamayı falan bilmediğim için bunu yukledim ve Linux'da yüklemek istemem.

C all in One indirdim yaptım iyi hoş ancak olmadı denemiştim.

Başka sitelerden DLL indirmek çok riskli, onu tavsiye edecek olursanız etmeyin.

Benim de bilgisayarım kötü, fakat Single Language bende çok daha stabil çalışıyor, embedde aşırı yavaş ve takılarak çalışıyordu

Tamam.

/Scanhealth kısmına geçtiğimde böyle takılı kalıyor 10Dk'dir falan bekliyorum, sebep nedir?

Bazilarinda da o komut calismiyor. SFC komutunu dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı