Windows etkinleştirme uyarısı çıkıyor

MarazAli68

Centipat
Daha fazla  
Uzun zaman önce bilgisayarımı bir kırtasiyede formatlamış ve işletim sistemi kurdurmuştum. O zamandan beri böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım son 1-2 gündür bilgisayarı açışımdan 1-2 saat sonra sağ altta etkinleştirme uyarısı çıkıyor. İnternet üzerinden bazı (PowerShell-Regedit) yöntemleri denememe rağmen kaybolmadı. Ayarlardan etkinleştirme bölümüne girdiğimde internete bağlanın diyor. Ne yapmalıyım?

Uzun zaman önce bilgisayarımı bir kırtasiyede formatlamış ve işletim sistemi kurdurmuştum. O zamandan beri böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım son 1-2 gündür bilgisayarı açışımdan 1-2 saat sonra sağ altta etkinleştirme uyarısı çıkıyor. İnternet üzerinden bazı (PowerShell-Regedit) yöntemleri denememe rağmen kaybolmadı. Ayarlardan etkinleştirme bölümüne girdiğimde internete bağlanın diyor. Ne yapmalıyım?
Sana bir etkinleştirme programı atabilirim. Ben de kendiminkini öyle düzelttim.

Kırtasiyeci muhtemelen kmspico ile etkinleştirdi ve lisans süresi doldu. Ondan dolayı yazı gözüküyor.

Bu arada kmspicodan uzak durun.

Oldu mu?

Son düzenleme:
Sana bir etkinleştirme programı atabilirim. Ben de kendiminkini öyle düzelttim.

Program adı veya dosyalarını bana ulaştırabilirsen çok müteşekkir olurum.

Kırtasiyeci muhtemelen KMSpico ile etkinleştirdi ve lisans süresi doldu. Ondan dolayı yazı gözüküyor.

Bu arada KMSpico'dan uzak durun.

PC açılır açılmaz uyarı gelmiyor, 3 saat sonra sağ alttan çıkıyor. kmspico tam nedir bilmiyorum kurtulunması gereken bir şey mi?

PC açılır açılmaz uyarı gelmiyor, 3 saat sonra sağ alttan çıkıyor. kmspico tam nedir bilmiyorum kurtulunması gereken bir şey mi?
Evet kurtulunması gereken birşey. Kendisi çoğunlukla bilgisayara virüs yüklüyor.

Drive'ıma atıp link yollamıştım fakat Windows'u cracklediği için hacktool'u virüs olarak algılıyor drive.

Geri
Yukarı