Windows etkinleştirme

inşallah bu ve benzeri bir şekilde yapmadınız hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
slmgr.vbs /cpky
slmgr.vbs /ckms

Şu kodları yazarak kaldırabilir.

İnşallah bu ve benzeri bir şekilde yapmadınız hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok böyle uğraştırmadı yabancı bir videodan yaptım bir siteden kodlar vardı onları notlara kaydedip Windows 10.CMD yaptım sonra da yönetici çalıştırıp biraz bekledim etkinleşti hemen.

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns
slmgr.vbs /cpky
slmgr.vbs /ckms

Şu kodları yazarak kaldırabilir.
hocam ben konu sahibine umarım böyle yapmamışsınızdır dedim çünkü bu yöntemle yanlışım yoksa KMS serverına bağlanılıyor yoksa geçici süre sorunsuz kaldırıldığını ben de biliyorum.

internette zorlasa arada free key düşüyor belki biri çalışır da ileride nasıl sorun olur hocam? zaten yazıyorsun gerçekse direk etkinleşiyor veya arayarak aktif ediyorsun nasıl sorun olur o kısmı pek anlamadım o yüzden soruyorum.
Windows kendi ketleri ile eşleştiriyor aktivasyon oem veya lisanslı olmazsa sorun çıkıyor o yüzden Pc tekrar etkinleştirme istiyor basıma geldi ordan biliyorum.

Windows kendi ketleri ile eşleştiriyor aktivasyon oem veya lisanslı olmazsa sorun çıkıyor o yüzden Pc tekrar etkinleştirme istiyor basıma geldi ordan biliyorum.
o durumda key sahte olmuyor mu zaten? ben direk yazınca aktifleşse ne sorun olabilir diye sordum ama siz anladığım kadarıyla başka bir durum yaşamışsınız benim dediğimi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı