Windows etkinleştirmezsek ne olur?

Kemal05

Hectopat
Arkadaşlar PC aldım sol alta Windows etkinleştir yazısı ancak beni hiç rahatsız etmiyor, aktifleştirmezsem güncellemer olur mu veya sorunlar çıkar mı?

Arkadaşlar PC aldım sol alta Windows etkinleştir yazısı ancak beni hiç rahatsız etmiyor, aktifleştirmezsem güncellemer olur mu veya sorunlar çıkar mı?

Hayır hiçbir sorun olmaz. Güncelleme almaya devam edersin. Ama çoğu özellik ve kişiselliştirmeleri kullanamazsın ayrıca o etkinleştirin logosu da var.

Windows 10'u etkinleştirmezsen hiçbir şey olmaz. Sadece ekranda sürekli etkinleştirmediğine dair bir uyarı görürsün. Bir de kişiselleştirme yapamazsın. Arkaplanı değiştirme, renk değiştirme, tema değiştirme gibi şeyleri yapamazsın. Güvenlik açısından herhangi bir sorun yaşamazsın.

Arkaplanı falan değiştiremezsiniz. O yazı sizi rahatsız etmiyorsa sıkıntı yok.

Olur da etkinleştirmek isterseniz etkinleştirmek için KMSpico tarzı programlar kullanmayın lütfen.

Arka plan değiştirme işlemi dışında hiçbir kişisleştirme yapamazsınız tek sorunu bu olacaktır sizin için.

Geri
Yukarı