Windows failed to start - winload.exe 0xc000000f

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eray Eker

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Tekirdağ/Kırklareli/Edirne
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
Lenovo G570 Bilgisayar çalışırken kasmaya başladı sonrasında reset atıldıktan sonra windows teması kendiliğinden klasik oldu ve düzelmedi . Lenovo laptoplarda bulunan recovery tuşuyla geri yüklemeye çalıştım fakat %32 ' de hata verdi . PC bir daha açılmadı . Resimlere bakıp sorunu anlama şansımız var mı ?
IMG_20140711_170630.jpg
IMG_20140711_170719.jpg

TAB tuşuna basıldığında : Windows memory diagnostic kısmına geçiyor ve alttaki resim ekranı geliyor . %100 olunca başa atıyor ve laptop çok fazla ısınıyor .
IMG_20140711_170819.jpg

Hocam, recovery işlemini yeniden yapar mısınız? Eğer olmazsa yapacak bir şey yok. Virüs bulaşmış olabilir. İsterseniz servise yollarınız bilgisayarınızda kullandığınız orjinal windows'u kuracaklardır. Eğer ben yapmak istemiyorum diyorsanız siteden windows 8.1 indirin. Ama bu orjinal değil.

Hocam 8.1 yüklesem kesin açılır mı pc ? 3 kez recovery denedim fakat virüs programı recovery dosyalarından bazılarını silmiş ve bu yüzden olmuyor . 8.1 linkini paylaşır mısınız ? USB bellekten nasıl format atabilirim onun için de bir şeyler paylaşır mısınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı