Çözüldü Windows format esnasında 0xc0000034 hatası (your PC/Device needs to ne repaired)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yüksek Sadakat

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
RAM
Ripjaws Gskill 3000mhz 8x2
SSD veya HDD modeli
1tb hdd
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
A320m a pro
İşlemci
Ryzen 3 3100
Böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi çünkü bu işlerden aşağı yukarı anlarım. Neyse dün gece Windows 11 Ghost Spectre kuracaktım yükleme ekranına geldim. Sonra C diskini biçimlendirdim kurulumu oraya yapacak iken beni geri attı ve hiçbir şişlik gözükmüyordu. 0x0000087 tarzında hata aldım (hatırlamıyorum). Sonra da elektrikler kesildi geri açınca mavi ekran ve aldım onarma programları işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• IMG_20221114_024014.jpg
    IMG_20221114_024014.jpg
    263,5 KB · Görüntüleme: 30
Çözüm
Disk tam biçimlendirilmedi mi acaba? Windows'un kurulu olduğu diske biçimlendirme yaptığınız zaman Windows'un komple silinmesi lazımdı. BIOS'a girebiliyorsanız tekrar Windows'u kurun derim. Elektrik kesildiği için problem olmuş.

Windows'un kurulu olduğu diski tamamen silmiştim sonra disk gözükmedi.

Disk tam biçimlendirilmedi mi acaba? Windows'un kurulu olduğu diske biçimlendirme yaptığınız zaman Windows'un komple silinmesi lazımdı. BIOS'a girebiliyorsanız tekrar Windows'u kurun derim. Elektrik kesildiği için problem olmuş.

BIOS'tan tekrar voit deneyeceğim.

Arkadaşlar sorunumu flash belleğe başka bir ISO yazdırıp "USB 2.0" portuna takarak tekrar kurulum yaparak çözdüm. Flash belleği 2.0 portuna taktığınıza özen gösterin 3.0 portuna taktığım zaman flash gözükmüyordu. Herhangi bir sorununuz olursa yazabilirsiniz bakabilirim.

Windows'un kurulu olduğu diski tamamen silmiştim sonra disk gözükmedi.

BIOS'tan tekrar voit deneyeceğim.

Arkadaşlar sorunumu flash belleğe başka bir ISO yazdırıp "USB 2.0" portuna takarak tekrar kurulum yaparak çözdüm. Flash belleği 2.0 portuna taktığınıza özen gösterin 3.0 portuna taktığım zaman flash gözükmüyordu. Herhangi bir sorununuz olursa yazabilirsiniz bakabilirim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı