Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Renk Ayarı Nasıl Yapılır?

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Ekleri incelerseniz birinde üstteki kısım beyaz iken aşağısı renkli, diğerinde ise ikisi de renkli. Dün Recep Baltaş'ın paylaştığı konudan Windows 10 indirip kurdum, ardından buradan Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi'ni aktifleştirip açtığımda bir gariplik olduğunu fark ettim. Hem üst kısım hem de alt kısım beyazdı. Eski sistemimde ilk görselde olduğu gibi üst kısım beyaz alt kısım da mavi idi. Şimdi ise Ayarlar>Kişiselleştirme>Renkler kısmında "Başlık çubukları ve pencere kenarlıkları seçeneğini işaretlersem ikisi de kullandığım tema rengi oluyor. Seçmez isem ikisi de beyaz oluyor. Ben üst kısmın beyaz, alt kısmın ise mavi olmasını istiyorum. (eskisi gibi) Nasıl yapabilirim?

47098252_2398008033605839_2376931349391998976_n.pngeca4ab24-4ceb-4734-b7b5-66534ec5087c.jpg

Sana cevap verende suç, bilgisiz dediğimi bir kontrol etsen göreceksin. Ayrıca resim göstericinin rengini tabiki değiştirebilir sin ama anlatsam sen yapabilir misin?

Madem anlatabilirsin neden gereksiz bir soru sordun? Bahsettiğin ayar sadece rengi değiştiriyor. Farkındaysan ikinci görselde renk seçilmiş. Bahsettiğin ayar neredeyse hiçbir şey yapmıyor Windows özel renk seçmeye zaten izin veriyor. Bu arada "sin" kelimesinin anlamını söylersen daha etkili iletişim kurabiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı