"Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor" hatası

PCKurdu1903

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Arkadaşım FreeDOS yüklü yeni bilgisayar almış, işletim sistemi yüklemek istiyordu, ben de ben hallederim dedim. Dün Microsoft'un resmi aracıyla ISO dosyasını indirdim ve Rufus ile yazdırdım. Bugün buluştuk, kuruluma başladım fakat dosyalar yükleniyor kısmında yüzde 40'a geldiğinde
Windows, gereken dosyaları yükleyemiyor. Yükleme için gereken tüm dosyaların kullanılabilir olduğundan emin olun ve yüklemeyi yeniden başlatın.
Hata kodu: 0x8007025D şeklinde bir hata aldım. Tekrar denedim, hatta UEFI devre dışı bırakıp deneyeyim dedim yine olmadı. Kızın karşısında da mahcup oldum. :) Sizce sorun ne olabilir, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğin ISO dosyası bozuk muhtemelen. Bu tür durumlar olmasın diye SHA dökümü paylaşıyoruz.

Rufusta ayarları doğru yapamamış olabilirsiniz. Windows'un kendi yazdırma aracı ile daha basit bir şekilde sorunsuz USB kurabilirsiniz.

Windows USB/DVD Download Tool
Bu program üzerinden yapınca UEFI oluyor mu?
İndirdiğin ISO dosyası bozuk muhtemelen. Bu tür durumlar olmasın diye SHA dökümü paylaşıyoruz.

Verdiğiniz linklerden tekrar indiriyorum hocam, çok teşekkür ederim. SHA dökümünü de kontrol edeceğim bu kez.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu sefer de şöyle bir hata alııyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı