"Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor" uyarısı

srtasd

Centipat
Bilgisayar HP Compaq Elite 8200. Denemediğim ISO dosyası kalmadı. Windows 7 yüklemek istiyorum. Rufus'un da farklı çeşitlerini denedim, MBR denedim GPT denedim. Farklı USB denedim. Yok bir türlü format atılmıyor.

Hata: Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor diyor ya da daha kuruluma başlarken Windows loading files ekranında donup kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar HP Compaq Elite 8200. denemediğim ISO dosyası kalmadı. Windows 7 yüklemek istiyorum. Rufus'un da farklı çeşitlerini denedim, MBR denedim GPT denedim. Farklı USB denedim. Yok bir türlü format atılmıyor.

Hata: Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor diyor ya da daha kuruluma başlarken Windows loading files ekranında donup kalıyor.

Bilgisayarın HDD'si sorunlu hocam.

Bu kendi kendine mi bozulmuş, çünkü bilgisayar çalışıyordu ben kendim format durumuna getirdim şu an açılmıyor. Önceden çalışıyordu yani onu demek istiyorum.

Aniden durup dururken bozulma olasılığı az darbe filan alması lazım.
HDD arızaları genelde kendini belli eder. Mavi ekran anlamsız yavaşlık reset donma gibi belirtiler verir.
Sistemde kaç tane RAM var?

1 tane hocam. verdiği hata da aynı bu ;

farklı usb'ler ile denedim. rufus'un farklı çeşitlerini denedim. rufus içindeki özelliklerin farklı olanlarını denedim hiçbiri olmuyor. cd girişi yok pc'de olsa onunla atıcam format. tek çare usb.

1 tane hocam. Verdiği hata da aynı bu;

Farklı USB'ler ile denedim. Rufus'un farklı çeşitlerini denedim. Rufus içindeki özelliklerin farklı olanlarını denedim hiçbiri olmuyor. CD girişi yok PC'de olsa onunla atacağım format. Tek çare USB.

Başka bir USB portuna takıp dener misin?
Mümkünsde USB 2.0 v kasanın arka USB lerinden birisine takın.

Yeni konular

Geri
Yukarı