Windows Gezgini iki tane gözüküyor ve çok RAM kullanıyor

Klaxxon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows Gezgini 2 tane ve bu kadar RAM yiyor. Sizce normal mi? Çünkü bilgisayar 8 GB RAM var ve Intel i5-3210 var. Eğer normalse Windows 8'e mi geçeyim? Yardımcı olursanız mutlu olurum...

ram tüketimi.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet yani 2013'ten beri orada işimizi hallediyoruz. Masaüstünü falan ona toplattırdık babamın tanıdığı güvenilir yani işini biliyor.

Bu dönemde bilgisayarcılara da güvenemiyoruz. Virüs atma olayları gibi şeyler olamaz sanırım.
70 MB olan açtığı klasör 2 GB olan programların yani 70 MB'yi kapatacaksın.

Onu kapatınca görev çubuğu kayboluyormuş.

Ben en iyisi yarın bir arayıp sorayım. Çünkü bilgisayar hem eski yani fazla ısınıyor ve fan sesi çok çıkıyor. Bilgisayarı açıyorum ilk başta çok fazla ses çıkıyor 2gb kullanımı yüzünden.

Ben en iyisi yarın bir arayıp sorayım. Çünkü bilgisayar hem eski yani fazla ısınıyor ve fan sesi çok çıkıyor. Bilgisayarı açıyorum ilk başta çok fazla ses çıkıyor 2 GB kullanımı yüzünden.

Hemen bilgisayarcıya gitmenizi tavsiye etmem. Önce buraya bakabilirsiniz Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma

Hemen bilgisayarcıya gitmenizi tavsiye etmem. Önce buraya bakabilirsiniz Eksik veya bozuk sistem dosyalarıyla ilgili sorunları gidermek üzere Sistem Dosyası Denetleyicisi aracını kullanma
Tamamdır dostum teşekkür ederim. Kaynağı inceleyeceğim. Eğer anlamadığım nokta olursa yarın buraya yazarım. İlgilendiğin için teşekkür ederim :).

Arama kısmına dosya gezgini seçenekleri > görünüm > klasör pencerelerini ayrı bir işlemde başlat ayarı kapalı olduğundan emin olun. Eğer kapalı olduğu halde sorun devam ediyorsa virüs taraması yaptırın.(Kaspersky kullanabilirsiniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı