Çözüldü Windows Gezgini yüksek RAM kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömer Öztürk23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bende gorev yoneticisinde 2 adet Windows Gezgini var. Bir tanesi cok RAM yiyor ve dıgerı de normal bır sekılde RAM tuketiyor. Yuksek RAM tuketen Windows Gezgini'ni hep kapatıyorum. Bir de VOID 2.0 adında bir program daha var ve o olmadan once yuksek RAM tuketmıyordu Windows Gezgini.

Yuksek RAM tuketen Windows Gezgini'nı hep kapatıyorum ama ugrasmak ıstemıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Hitman Pro eski zamanlar da sistem dosyalarını siliyordu yanlış mıyım?

Virüs kapmış. Sen burada Explorer'i kapat diyorsun. Anlamıyorum ya.

Explorer kapat demiyorum. Nasıl kapayabiliyorsun kapayabilirsen gerçek değildir diyorum. Üzerine gelince görev yöneticisinde sadece yeniden başlat çıkar. Görevi sonlandır çıkan sahtedir diyorum doğru okumazsanız anlamazsınız.

Explorer kapat demiyorum. Nasıl kapayabiliyorsun kapayabilirsen gerçek değildir diyorum. Üzerine gelince görev yöneticisinde sadece yeniden başlat çıkar. Görevi sonlandır çıkan sahtedir diyorum doğru okumazsanız anlamazsınız.

Sanki bilmiyordu? Zaten sahte olduğunu biliyor diyor ki nasıl kurtulabilirim?

Artı -1 Eksi

Arkadaş görev yöneticisinden kapayabiliyorum diyor nasıl oluyor o zaman.
Sanki bilmiyordu? Zaten sahte olduğunu biliyor diyor ki nasıl kurtulabilirim?

Belki bilmiyordu?
Konuyu açan hocam o sahte olana sağ tıklayıp dosya konumunu açıp konumu SS atar mısınız?
Ohoo herkes kızgın atıyor dediğimi anlayan 1 insan bile çıkmadı. Ben bu konudakilerden ve bu konudan uzaklaşıyorum.

Tuz ruhu gibi yok ediyor virüslü olan her şeyi.
napmam gerek virus

Belki bilmiyordu?
Konuyu açan hocam o sahte olana sağ tıklayıp dosya konumunu açıp konumu SS atar mısınız?
Ohoo herkes kızgın atıyor dediğimi anlayan 1 insan bile çıkmadı. Ben bu konudakilerden ve bu konudan uzaklaşıyorum.

Belki bilmiyordu?
Bu ıkısı var bu da son ekledıgım dedıgın olan pls yardım @ZerefDragneel

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    71 KB · Görüntüleme: 226
  • adasdsad.png
    adasdsad.png
    75,9 KB · Görüntüleme: 239
  • asdasdasdada.png
    asdasdasdada.png
    77,1 KB · Görüntüleme: 211
  • asdasdaad.png