Çözüldü Windows görev çubuğu çalışmıyor ve simgeleri gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SemihMutlu077

Kilopat
Daha fazla  
İnternetime erişemediğim zamanlar Windows'dan sorunları gider yaparak düzeltirim. Yine aynısını yapmak istiyordum ama bu sefer farklı birkaç sekme geldi ve ben de evet, tamam dedim ve sonra yeniden başlatmaya hazırladı bilgisayarı. Ben direkt yeniden başlattım ve simgeler gözükmemeye başladı. Windows tuşuna bastıktan kısa bir süre sonra yeniden yüklemeye atıyor. Forumda CMD'den falan çözüm yolları sunulmuş, Windows Gezgini yeniden başlatılması önerilmiş, denedim, olmadı ve CMD'ye de giremiyorum çünkü herhangi bir uygulama aratamıyorum. Sadece masaüstündeki birkaç klasörden klasörlerde gezebiliyorum. Google'a girdiğim zaman klasörlerden bulup internete bağlanamadığı için offline şu anda. Telefonum görüyor Wi-Fi'yı. Yardımcı olursanız sevinirim.

• GTX 1060
  • Ryzen 7 1700

Dosya Ekleri

• 16525546505869031922835944841081.jpg
    16525546505869031922835944841081.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 11
  • 16525546702008770578281772237401.jpg
    16525546702008770578281772237401.jpg
    166,9 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bence format atın hocam, ya da bir şekilde Kaspersky kurdurun.

Son çare format olacak galiba bakayım yarın Kaspersky'a. Teşekkürler.

Bir de bir şey soracağım ben Windows 10 kullanıyorum, zamanında aldım anahtarı ile anakarta gömülüydü. Onu kullanarak BIOS'tan falan format atabilir miyim yoksa başka bir yerden USB'ye atıp mı yapacağım?

Bir de bir şey soracağım ben Windows 10 kullanıyorum, zamanında aldım anahtarı ile anakarta gömülüydü. Onu kullanarak BIOS'tan falan format atabilir miyim yoksa başka bir yerden USB'ye atıp mı yapacağım?

Antivirüs ile uğraşmadım Windows'un kurulu olduğu SSD'ye format attım düzeldi. Çözüldü olarak işaretliyim.
Okumadan evet demeyin bir dahaki sefere, sanırım virüs bulaşmış, Kaspersky ya da BitDefender kurun.
SSD'mi kurulu bu arada.

Windows'un kendisinden nasıl virüs bulaşabilir ki? Sorunları gider yaparken karşılaştım o okumadan evet dediğim şeye. SSD kurulu ve unutmadıysam Windows'ta SSD'ye kurulu. Dediğin programları internet kafeden falan mı almam gerekecek çünkü ikinci bir bilgisayar yok.

Windows'un kendisinden nasıl virüs bulaşabilir ki? Sorunları gider yaparken karşılaştım o okumadan evet dediğim şeye. SSD kurulu ve unutmadıysam Windows'ta SSD'ye kurulu. Dediğin programları internet kafeden falan mı almam gerekecek çünkü ikinci bir bilgisayar yok.

İnternette ücretsiz edinebilirsin telefonunla exe dosyasını indirip bilgisayarına bağla, belki gerek kalmaz.

İnternette ücretsiz edinebilirsin telefonunla exe dosyasını indirip bilgisayarına bağla, belki gerek kalmaz.

Uğraşacağım indirmeye ama virüs olduğunu hiç sanmıyorum. Bir de değinsem belki işe yarar Windows ayarlarıdır, görüntü ayarlarıdır orayla alakalı bir şeye yönlendiremiyor.

Malum bir yerden indirdim böyle kaldı. Başka bir yolu yok mu? CMD'den SFC /scannow yapıp denetledikten sonra restart attım. Windows lisans yöneticisi hizmetini otomatiğe aldım ama hala aynı.

Dosya Ekleri

• 16525611202367041704388364894378.jpg
    16525611202367041704388364894378.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Antivirüs ile uğraşmadım Windows'un kurulu olduğu SSD'ye format attım düzeldi. Çözüldü olarak işaretliyim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı