Windows güncellemesi sırasında elektrik kesildiği için PC açılmıyor

lutfulut

Centipat
Yeni gelen Windows Update'ini yaparkan ( sanırım 2003 emin değilim), bilgisayarı yeniden başlatma safhasında elektrikler kesildi. Bilgisayarımı yeniden açmaya çalıştığımda sinyal yok hatasıyla karşılaşıyorum, görüntü gelmiyor monitöre. Anakart logosu bile çıkmıyor ama BIOS'a girebildim. GPU'yu görmüyor BIOS'ta. Ekran kartım çalışıyor, normalde çalışmaması gereken sıcaklıkta fanları çalışıyor sanırım BIOS görmediği için. Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey geçen hafta benim laptopa oldu. Güncelleme yaptığı sırada gece birisi fişini çekmiş ve kapanmış bilgisayar. Kendim BIOS'dan format atmaya çalıştım. 1 saatlik format yaklaşık 6 saat sürdü. Fanı çalışmıyor gibi yapıp çalıştı. Kendini kapadı vs. Ben 6 saat başında bekleyip çalıştırdım. Format atmayı deneyin USB üzerinden ve sabırlı olun. Eğer yapamazsınız bilgisayarcıya verin halleder.

Aynı şey geçen hafta benim laptopa oldu. Güncelleme yaptığı sırada gece birisi fişini çekmiş ve kapanmış bilgisayar. Kendim BIOS'dan format atmaya çalıştım. 1 saatlik format yaklaşık 6 saat sürdü. Fanı çalışmıyor gibi yapıp çalıştı. Kendini kapadı vs. Ben 6 saat başında bekleyip çalıştırdım. Format atmayı deneyin USB üzerinden ve sabırlı olun. Eğer yapamazsınız bilgisayarcıya verin halleder.
Gerçekten mi ya? Bütün dosyalarım gidecek mi şimdi :/

Geri
Yukarı