Windows güncellemesinden sonra mikrofon çalışmıyor

Fuki

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2-3 gün önce bilgisayarıma güncelleme gelmişti. Ben de yaptım. Güncellemeyle birlikte mikrofon diye bir şey geldi ve bu mikrofon ayarı geldiğinden beri mikrofonum çalışmıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    321 bayt · Görüntüleme: 53
  • das.png
    das.png
    181,5 KB · Görüntüleme: 47
bazen mikrofon kapanabiliyor bendede oluyor şu adımları takip et belki çözüm olabilir

öncelikle ses simgesine sağ tıkla ve ordanda ses ayarlarını aç a bas ondan sonra yanda ses denetim masası yazıyor ona tıkla sonra kayıt bölümüne gel orda mikrofonunun gözükmesi lazım mikrofonuna çift tıkla başka bir menü çıkıyor o menüde düzeyler bölümüne tıkla orda mikrofonunun üzerinde kırmızı işaret varsa onu kapat ve uygula tamamdır

bazen mikrofon kapanabiliyor bendede oluyor şu adımları takip et belki çözüm olabilir

öncelikle ses simgesine sağ tıkla ve ordanda ses ayarlarını aç a bas ondan sonra yanda ses denetim masası yazıyor ona tıkla sonra kayıt bölümüne gel orda mikrofonunun gözükmesi lazım mikrofonuna çift tıkla başka bir menü çıkıyor o menüde düzeyler bölümüne tıkla orda mikrofonunun üzerinde kırmızı işaret varsa onu kapat ve uygula tamamdır

dediğiniz her şeyi yaptım fakat yine olmadı .

Aynı sorun bende de var. güncellemeden sonra kulaklığa takılı mikrofonumun çalışmıyor. kulaklığı çıkarınca sesim karşıya gidiyor ama. mikrofon izinlerim açık. güncelleme yapmadan önce sabah discorddan konuşabiliyordum. ne yapabilirim bilmiyorum

Geri
Yukarı