Windows güncellenirken ekran bozuldu

Cloren

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Galiba ekran kartı bozuldu. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• 20220806_113726.jpg
    20220806_113726.jpg
    258,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20220806_113700.jpg
    20220806_113700.jpg
    242,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 20220806_113625.jpg
    20220806_113625.jpg
    376,9 KB · Görüntüleme: 29
Video_TDR_Failure hatası genellikle GPU sorunudur. DDU ile kaldırıp tekrar GPU sürücüsü kurmayı deneyebilirsiniz. Belki bir ihtimal donanım kaynaklı değildir.,

(Ama bu ekran görüntüleri hiç hayra alamet değil.)

Bilader pc açılmıyorkine ddu kur diyon
Video_TDR_Failure hatası genellikle GPU sorunudur. DDU ile kaldırıp tekrar GPU sürücüsü kurmayı deneyebilirsiniz. Belki bir ihtimal donanım kaynaklı değildir.,

(Ama bu ekran görüntüleri hiç hayra alamet değil.)
.

Ya monitör bozulmuş ya da ekran kartı. Windows kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum ama yine de tekrar Windows'u kurmayı deneyebilirsin.

Ya monitör bozulmuş ya da ekran kartı. Windows kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum ama yine de tekrar Windows'u kurmayı deneyebilirsin.
Anakartın kendisinde ekran kartı var işlemci apu olmasada goruntu veriyor ordan takinca sikinti yok.

Anakartın kendisinde ekran kartı var işlemci apu olmasada goruntu veriyor ordan takinca sikinti yok.
Onboard üzerinden çalıştırınca masaüstüne ulaşabiliyorsanız DDU ile ekran kartınını sürücüsünü silmeyi deneyin, bir umut belki çalışır.

Onboard üzerinden çalıştırınca masaüstüne ulaşabiliyorsanız DDU ile ekran kartınını sürücüsünü silmeyi deneyin, bir umut belki çalışır.
Bunu yaptim pcyi actim ekran kartiyla masaudtu geldi 2 dk sonra yeniden kapandi siyah ekran.

Öncelikle, windows açılırken vb. durumlarda bile bu şekilde oluyorsa ekran kartının VRAM vb. donanımları hasar görmüş olabilir.
OCCT ile Power testi yapın 15 dakika, aynı zamanda dump dosyanızı da atın.

Geri
Yukarı