Windows güncellenmiyor

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç haftadır 120 GB'lık SSD'm de 0 Bayt boş alan vardı. O yüzden Windows güncellenmiyor sanıyorum. 30 GB'lık Forza Horizon 4 demo yu sildim ve güncellemeye çalıştım olmadı. 3 gündür gece gündüz uğraşıyorum olmuyor. Güncellenmiyor. Güncellemeden kastım W11 değil Windows 10'un içindeki kalite ve güvenlik düzenlemelerini diyorum. Denemediğim bir şey kalmadı güncellenmiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Birkaç haftadır 120 GB'lık SSD'm de 0 Bayt boş alan vardı. O yüzden Windows güncellenmiyor sanıyorum. 30 GB'lık Forza Horizon 4 demo yu sildim ve güncellemeye çalıştım olmadı. 3 gündür gece gündüz uğraşıyorum olmuyor. Güncellenmiyor. Güncellemeden kastım W11 değil Windows 10'un içindeki kalite ve güvenlik düzenlemelerini diyorum. Denemediğim bir şey kalmadı güncellenmiyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Windows Update gelmediği zaman güncelleme yapamazsınız. Update sizi uyarır zaten.

Windows Update gelmediği zaman güncelleme yapamazsınız. Update sizi uyarır zaten.

Hocam zaten uyarıyor. İndir e basıyorum 30 dk bekliyorum %100 oluyor tekrar başlatıyor 0'dan. 2. denemeden sonra iptal oluyor. Her şeyi denedim güncellenmiyor hocam.
hocam o değil de, olan Forza Horizon 4 Demo'ya olmuş :D

Evet ya arada kaynadı :D
1638700090295.png

Hocam başka konudan bu mesajı buldum. Arkadaşın söylediği ilk maddeyi uyguladım. Update'i başlattığımda şöyle.

1638700219812.png

Bir yazı gördüm. Okumaya üşendim + karmaşık olmuş biraz okudum anlayamadım özet geçer misiniz lütfen?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı