Windows Güvenliği açılmıyor

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Hocam bugün bilgisayarda biraz gariplik hissettim Windows Güvenliği'ne gireyim dedim açılmadı. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka çözümü yokmu güvenli mod da açmayı bilmiyorum
Klavyeden Shift tuşuna basılı tutun Sonra yeniden başlatın ve ekran tekrar gelene kadar bırakmayın. Sonra gelen ekrandan Sorun gider > Gelişmiş > Başlangıç seçenekleri'ne girin. Daha sonra klavyeden F4'e tıklayın. Güvenli mod açılınca tekrar deneyin Windows Güvenliğini açmayı.

Klavyeden Shift tuşuna basılı tutun Sonra yeniden başlatın ve ekran tekrar gelene kadar bırakmayın. Sonra gelen ekrandan Sorun gider > Gelişmiş > Başlangıç seçenekleri'ne girin. Daha sonra klavyeden F4'e tıklayın. Güvenli mod açılınca tekrar deneyin Windows Güvenliğini açmayı.
Hocam deniyorum

Hocam denedim açılmadı
Bilgisiyara virüs girmiş olabilir.Görev yöneticisin ekran görüntüsünü atarmsınız?
Tamam
Bilgisiyara virüs girmiş olabilir.Görev yöneticisin ekran görüntüsünü atarmsınız?
1625763168493.png

Herhangi bir virüs göremedim.Windows+R tuşlarına basın.Gelen kısma services.msc yazın,gelen kısımda Windows Defender hizmeti,veya Windows Defender 'ı bulun ve sağ tıklayın ve başlat deyin.

Herhangi bir virüs göremedim. Windows+r tuşlarına basın. Gelen kısma services.msc yazın, gelen kısımda Windows Defender hizmeti, veya Windows Defender'ı bulun ve sağ tıklayın ve başlat deyin.

Hocam baktım Windows Defender hizmeti açık.
Hocam şimdide böyle diyor.
1625764017917.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı