Windows İlk açıldığında mavi ekran gibi bir ekrana düşüyor

eglacier61

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC ilk açıldığında aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor yeniden dene iptal ve erişilebilirlik seçenekleri çıkıyor, iptal deyince normal masaüstüne atıyor. Bunu neden yapar nasıl düzeltebilirim sizce?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-12 saat 07.33.44_097cef9b.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-12 saat 07.33.44_097cef9b.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PC ilk açıldığında aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor yeniden dene iptal ve erişilebilirlik seçenekleri çıkıyor, iptal deyince normal masaüstüne atıyor. Bunu neden yapar nasıl düzeltebilirim sizce?

SSD'de sorun var gibi yeniden format atın veya RAM'de yapabilir çökertme işlemini.

PC' yi yeni mi aldınız? Windows düzgün yüklenmemiş. Halihazırda kurulu bir bilgisayar ise aldığınız yere götürün veya format atın.

SSD'de sorun var gibi yeniden format atın veya RAM'de yapabilir çökertme işlemini.
Windows güncel değil ise güncelle eğer olamaz ise yeni Windows oturum hesabı aç.

Hocam OOBE bu ilk açıldığında demiş büyük ihtimal yeni aldı.

yok yeni almadım bilgisayarı arkadaşlar, 3 yıldan fazladır makine bende, bikaçgün oldu formatlayalı ama kullandığım İSO da uzun zamandır kullandığım bir İSO orjinal siteden indirmiştim.
Windows güncel değil ise güncelle eğer olamaz ise yeni Windows oturum hesabı aç.
güncel şuanda hocam ama oturum açmadım, ofis bilgisayarım, mail şifremi başkasına söylemek zorunda kalıyorum o zaman, bazen ben bilgisayarda yokken birşey almaları gerekiyorda

Geri
Yukarı