Windows Insider Build 21354 yayınlandı

Bana geldi fakat gereksiz bulmamdan dolayı kapattım ben. Ek olarak bir an önce herkese açık sunulacak 21H1 sürümünü bekliyorum. Insider sürümü dump okuyorsan çekilmez çile oluyor.
Hocam size ne yaptığınız da geldi? Bazıları dili İngilizce olup, bölgesi Amerika olanlara (Windows'da.) geldiğini söylüyorlar.

Hocam size ne yaptığınız da geldi? Bazıları dili İngilizce olup, bölgesi Amerika olanlara (Windows'ta) geldiğini söylüyorlar.

Al bakalım, tekrar açtım senin için.

Ben normal bir şekilde kurulum yaptım. Sizde de olması gerekirdi...

Herkese geldi tek bana gelmedi... Hocam siz temiz kurulum yaparak mı indirdiniz Insider'ı?

Evet temiz kurulumla kurdum. Zaten çöp olan bir işletim sistemini bir de yükseltmekle kullanmak bilgisayarı kötü bir hale getirirdi.

Büyük ihtimalle ben yükseltme yaparak geçtiğim için gelmedi o özellik bana. Hiç bir yolu yok mu o özelliği getirmenin?
Şu an ben de baktım, bende de yok. Ama önceki build de vardı. Sanırım ya TR'ye geçici hizmeti kapattılar ya da bug oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…