"Windows Insider için en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

koray105

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600, GTX 1060, 16 GB RAM, MSI X370 GAMING Pro Carbon.
1624558781973.png

Böyle bir hata alıyorum anakartım MSI X370 GAMING PRO Carbon.

Sanıyorum yazdığınız şey anakart, anakarta bağlanan parçalar neler? Bir de oturumunuz Microsoft hesabı mı yerel hesap mı? Ben tüm minimum sistem gereksinimlerini sağlıyorum ancak sanıyorum bu yüzden hata veriyor.

Sanıyorum yazdığınız şey anakart, anakarta bağlanan parçalar neler? Bir de oturumunuz Microsoft hesabı mı yerel hesap mı? Ben tüm minimum sistem gereksinimlerini sağlıyorum ancak sanıyorum bu yüzden hata veriyor.

16 GB RAM Ryzen 5 1600 işlemci bir de GTX 1060'ım var Microsoft hesabı kullanıyorum. (Hotmail olan)

Merhabalar. ASUS ana kartım var. Ekran kartım 1660, işlemcim AMD Ryzen 5 2600X. TPM açtım ama Insider programında hala aynı sorun var. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek birileri var mı? fotoğraftaki gibi aktif ettim ama hala windows ayarlar kısmında aynı hatayı alıyorum

Dosya Ekleri

• asus.png
    asus.png
    194,5 KB · Görüntüleme: 706
Merhabalar. ASUS ana kartım var. Ekran kartım 1660, işlemcim AMD Ryzen 5 2600X. TPM açtım ama Insider programında hala aynı sorun var. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek birileri var mı? Fotoğraftaki gibi aktif ettim ama hala Windows ayarlar kısmında aynı hatayı alıyorum.

Bende TPM ayarını açtım ama hata hala devam ediyor benim anakartım MSI.

TPM. Ver. 1.0,1.1,1.2. Vs. olmasın?

Hangi versiyonu var bilmiyorum hocam 1 tane ayar vardı onu açtım. Ama maalesef işlemcim Windows 11'i desteklemiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı