"Windows Insider için en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyor" hatası

Hangi versiyonu var bilmiyorum hocam 1 tane ayar vardı onu açtım. Ama maalesef işlemcim Windows 11'i desteklemiyormuş.

böyle bir şey olduğuna pek inanmıyorum oyun değil sonucta bu bir İşletim Sistemi yani 64bit oldukça kabul ediliyor olması gerekiyor tpm ayarı açık olduğu halde desteklemeyen varmı benim gibi sorunun çözümü varmı?
Bknz: Denetim masası,Aygıt Yöneticisi,Güvenlik Cihazları,Güvenilir Platform Modülü (Ver.) X.X
güvenilir platform modeli 2.0diyor windows 11 tpm açtım biostan ama windows insider programı hala windows 11için en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyor diyor(aktif etmeden çnce siyah yazıyordu) şuan kırmızı bi şekilde yazıyor sistemim %100 uyumludur dostlar bi çare varmı bu soruna
BIOS'dan TPM ayarını açınca düzeldi şu an Windows Insider geliştirme kanalı güncellemelerini alıyorum.
o güncellemeleri bende aldım ayarı acınca ama suan kırmızı bi şekilde windows 11için en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyor diyor

Dosya Ekleri

• ed.png
    ed.png
    394,6 KB · Görüntüleme: 89
Arkadaşlar bende ki çözüm şu şekilde; Sürüm önizleme kanalının üzerine basın, 3 seçenek çıkacak en üstteki Geliştirici kanalına basın daha sonra güncellemeleri denetleyin! :)

Arkadaşlar bende ki çözüm şu şekilde; Sürüm önizleme kanalının üzerine basın, 3 seçenek çıkacak en üstteki Geliştirici kanalına basın daha sonra güncellemeleri denetleyin! :)
Reis onu yaptıktan sonrada aynı şeyi diyenler için ben bu çözümü yazdım :)
Bendede geliştirici olduğum halde güncellemeleri atarken bu pc ye win 11 olmaz diyordu internette benmi bulduğum çözüm yok ama çalışyıor dediklerim şuan pc win 11

Geri
Yukarı