Windows Insider programından çıkılmıyor

Merhaba kolay gelsin herkese, başlıkta da gördüğünüz gibi Insider programına kayıt oldum, güncellemeyi de indirdim. Pek beğenmedim, animasyonlarda kasma ve takılma oluyordu, eski sürüme döneyim dedim ancak Insider programından çıkamıyorum. Görselleri de bıraktım leave program diyorum.

Eki Görüntüle 1497124

Daha sonra yine görselde bıraktığım gibi stop receiving Insider diyorum.

Eki Görüntüle 1497125

Ancak hiçbir şekilde Insider programından ayrılamıyorum. Sanki hiçbir şey yapmamışım gibi en başa atıyor. Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim kolay gelsin.
Bu site sizi İnsider bir birey olmaktan siliyor. Ama siz birey iken derleme almış bir cihazınız var. Çıkmak için İnsider sekmesinden kayıt iptal sırası alacaksınız. O da Windows 11'in yeni bir sürümü gelince sizi çıkaracak. Hemen çıkmak için temiz kurulum lazım.

Bu site sizi Insider bir birey olmaktan siliyor. Ama siz birey iken derleme almış bir cihazınız var. Çıkmak için Insider sekmesinden kayıt iptal sırası alacaksınız. O da Windows 11'in yeni bir sürümü gelince sizi çıkaracak. Hemen çıkmak için temiz kurulum lazım.

Peki ben bu sırayı nasıl alacağım?

Ekran görüntüsü 2023-10-19 164729.png

Buradan alacağımı biliyorum ama seçenek etkin değil nasıl etkin edebilirim? Daha bugün kayıt oldum daha hiçbir güncelleme indirmedim, ve bu güncelleme ne zaman gelir ben alsam bu sırayı.

Geri
Yukarı