Windows Insider Üyelerine Ücretsiz Windows 10!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Windows Insider programının başındaki isim Gabriel Aul, Windows 10’un önizleme sürümünü kullanan Windows Insider üyelerinin Windows 10’a ücretsiz yükseltme yapabileceğini duyurdu Windows 10’un, lisanslı Windows 7 ve Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılacağı uzun süredir biliniyor. Bazı kaynaklar korsan Windows sürümlerinin bile Windows 10 yükseltmesinden faydalanabileceğini belirtiyor. Lisanslı Windows sahibi olmayan kullanıcılar bu iddianın gerçekleşmesi

Windows Insider Üyelerine Ücretsiz Windows 10! Technopat

1293247.gif

Daha fazlası...

Ben WP 10 for Mobile kullandım, bilgisayarım orijinal windows 7 vardı, ürün anahtarında sıkıntı çıkarttı kendi kendine(yemin ediyorum), hatayı Google da arattım ve çözdüm. Sonra 8.1 64 kurdum, 64 kasınca 32 kurdum, sıkıntı çıkar mı? Yani bilgisayarda windows 10 kullanmadım ama telefonda kullandım ve bilgisayarda daha önce ürün anahtarı ile sıkıntı çıktı. @Recep Baltaş

Mesela ben önizleme sürümünü indirmedim ama insider üyeliğim var ben de yararlanabilir miyim? Ayrıca makinen ömrü derken neyi kastettiniz? @Silinen üye Mesela benim PC ömrünü tamamladı yeni bir PC aldım eski sistemi onda kullanamaz mıyım? Windows 10 keyleri OEM olarak mı geliyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı