Çözüldü Windows Insider'a katıldım ve istemeden Windows 11 yükleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

404NotFound

Hectopat
Arkadaşlar dün Windows Insider programı'na katıldım ve bilgisayarıma istemediğim şekilde Windows Update'ten Windows 11 indiriliyor. Ben bunu nasıl iptal edeceğim?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.11.20 - 00.02.01.61.png
    Desktop Screenshot 2021.11.20 - 00.02.01.61.png
    41,8 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güzel. Sorunu çözdüğünüze sevindim. Nasıl bunu başardıysanız bir mesajda detaylıca anlatın ve onu çözüm olarak işaretleyin.
İlk önce Windows Update önbelleğini temizledim. Sonra Windows Insider Programı için Beta Kanalı'ndan çıkıp "Sürüm Önizlemesi" kanalına geçtim ve "Güncelleştirmeleri Denetle" dedim. Ve Windows 11 güncelleştirmesi artık yok. Bu arada sakın ama sakın Windows Insider Programı'ndan çıkmayın. Çıkarsanız hemen Windows 11 güncellemesi geliyor.

Desktop Screenshot 2021.11.20 - 10.33.59.69.png
Arkadaşlar dün Windows Insider programı'na katıldım ve bilgisayarıma istemediğim şekilde Windows Update'ten Windows 11 indiriliyor. Ben bunu nasıl iptal edeceğim?

Güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat.
Ama net çözüm format atman. Cihazın Insider programına kayıt olduğu için epostanı dahi çıkarsan güncelleme sana gelecek.

Geri
Yukarı