Windows Intel ekran kartı Drive indirme

jiko

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben yakın zamanda Windows 10'a geçişte bulundum. Fakat Intel'in ekran kartı Driver'ını indiriyorum kuruyorum her şeyi tamamladıktan sonra masaüstüne sağ tıklıyorum fakat ekran kartı Driver'ı gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Intel grafikleri kontrol merkezi yaz en üstte çıkan.

Açıkcası ben şunu istiyorum önceden bende Mevcut'du. Aslında istediğim çözünürlüğü 1024x768 yapınca ekran yanları siyah oluyor ondan dolayı Driver'ı istiyorum.

1611147079445.png

Resim İnternet'den

Açıkcası ben şunu istiyorum önceden bende Mevcut'du. Aslında istediğim çözünürlüğü 1024x768 yapınca ekran yanları siyah oluyor ondan dolayı Driver'ı istiyorum.

Eki Görüntüle 844486

Evet attığım rehberi yaparsan sorun çözülür ya da ben sağ tıkladığımda görünmesine gerek yok dersen Windows mağazasından indir ve arama çubuğuna adını yazarak aç programı.

Evet attığım rehberi yaparsan sorun çözülür ya da ben sağ tıkladığımda görünmesine gerek yok dersen Windows mağazasından indir ve arama çubuğuna adını yazarak aç programı.

Sizin dediğiniz yer burası mı? Buradan ekran çözünürlüğü değişince yanları siyah yapma kapatma var mı?

1611147321974.png

Sizin dediğiniz yer burası mı? Buradan ekran çözünürlüğü değişince yanları siyah yapma kapatma var mı?

Eki Görüntüle 844489

Sanırım bu kontrol panelinin yeni sürümü bunda da aynı şey vardır yüksek ihtimal eğer eskisini kullanmak istiyorsan attığım rehberdeki yolları izle.

Geri
Yukarı