Windows kayıt defteri nasıl silinir ya da onarılır?

luckluckii

Hectopat
Laptopumda oyuna girince Wi-Fi kendi kendine kapaniyor. Ne yaptiysam duzelmeti. Simdi kayit defterini resetlemeye veya onarmaya calisacagim. Internetten ilk baktigim videoda IObit ile yapiyordu ve bu programa kimse guvenmiyor. Bu yuzden ben yapmadim. Bu isi elime yuzume bulastirmadan size sorayim dedim. Bu cozum yontemide sorunu cozmesse ayarlardan fabrika ayarlarina dondurmeyi dusunuyorum.

Laptopumda oyuna girince Wi-Fi kendi kendine kapaniyor. Ne yaptiysam duzelmeti. Simdi kayit defterini resetlemeye veya onarmaya calisacagim. Internetten ilk baktigim videoda IObit ile yapiyordu ve bu programa kimse guvenmiyor. Bu yuzden ben yapmadim. Bu isi elime yuzume bulastirmadan size sorayim dedim. Bu cozum yontemide sorunu cozmesse ayarlardan fabrika ayarlarina dondurmeyi dusunuyorum.

Çözmek için neler yaptınız?
Bu işlemin faydası olmayabilir ayrıca cihazın diğer ayarlarını bozabilirsiniz.

Eski driverleri yukledim. Olmadi. Driverlari silip silip tekrar yukledim olmadi. CMD 4 adet kod yazip tekrar baslattim. Kodlar ag resetleme ile ilgiliydi olmadi. Enerji bolumleriden guc tasarrufu secegini kapattim. Permorfansi enerji bolumunden daha cok arttirdim. Herseyi denedim kisacasi.
Fabrika cikisina dondurmekte ise yarama. Kayit defterini nasil temizleyecegimi bilemedigim icin resetlemeye gittim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı