Windows KB5003173 güncellemesi %100'de kaldı

Clain

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Dediğim gibi kaldı %100'de. Diğer güncellemelerde bekleyince tamamlanıyordu. Bir konu daha açılmış bu güncelleme ile ilgili bekleyince düzelmiş. Bu güncelleme büyük boyutlu bir güncelleme mi o yüzden takılıyor olabilir mi?

Aynen hocam. Diğer konuda çözülmüştü. Bazen uzun sürebiliyor.

Bu sorun başka güncellemelerde de oluyor. Hatta bazen uzun süre "Yükleniyor %100" durumunda kalıp, hata veriyor. Ama günün sonunda yeniden başlatınca veya bir iki gün sonra mutlaka sağlıklı biçimde yüklenmiş oluyor. :)

Bu sorun başka güncellemelerde de oluyor. Hatta bazen uzun süre "Yükleniyor %100" durumunda kalıp, hata veriyor. Ama günün sonunda yeniden başlatınca veya bir iki gün sonra mutlaka sağlıklı biçimde yüklenmiş oluyor. :)
Günün bir iki gün derken? Bu arkadaş windowsu mu kuruyor güncelliyormmu anlamadım. 1 gün sürmesi saçma değil mi hiç öyle bişeyle karşılaşmadım karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günün bir iki gün derken? Bu arkadaş windowsu mu kuruyor güncelliyormmu anlamadım. 1 gün sürmesi saçma değil mi hiç öyle bişeyle karşılaşmadım karşılaşan var mı?

Evet, bir - iki gün sonra tamamlanabiliyor sürekli hata veren bir güncelleme... Zamanında yaşadım.
Ancak konu sahibi sabırlı olsun iş çözülecektir.
Sorun yok yani. :)

Geri
Yukarı