Windows Kernel Hatası

NewDAYI

Hectopat
Makaleler
3
"DC3A3596-71E1-45A3-B2EA-39AD5322FE51" oturumu şu hatayla başlatılamadı: 0xC0000022 adlı hatayı alıyorum. Windows'a temiz kurulum yaptım. Daha önce bilgisayarımda Apex'e ve Valorant yüklüydü sadece. Bu hataya Apex'in sebep olduğunu sanmıştım. Temiz kurulum yapıp sadece Valorant ve New World yükledim. Şu an olay günlüklerinde bu hatayı almaya devam ediyorum. Ve oyunum tekliyor. Lag varmış gibi tekliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum Temiz kurulum denedim Windows güncel. Windows 10 kullanıyorum.

Adsız.jpg

Asus B450 TUF GAMING
Zotac 2060 Super
5600x
2x3200 MHz CL16 Corsair RGB PRO

Son düzenleyen: Moderatör:
Anti-Cheat yazılımları da hataya sebebiyet verebilir. Bunlar da Kernel düzeyde çalışıyor. DISM aracını kullanarak denetim yapıp deneyin.

Easy-Anti Cheat bu hataya sebep olduğunu biliyorum. Bunu nasıl önleyebileceğimi bulamadım bir yöntem yok. Temiz kurulum denedim, easy-anti cheat kullanan oyunlarda bu yukarıda bahsettiğim kernel hatayı alıyorum.

Virüs programıyla da çalışabilir. Programı kaldırıp yüklemek işe yarayabilir.

Virüs programıyla da çalışabilir. Programı kaldırıp yüklemek işe yarayabilir.

Virüs programı yok. Gerek duymuyorum, dediğim gibi bilgisayar temiz kurulum ile sadece New World, Valorant indirdim. İnternette sadece akademik makale yayını olan yerlere ve Twitch, YouTube, Netflix olarak kullanıyorum. Daha önce Apex ve Valorant yüklüydü. Apex'e girdiğimde bu hatayı alıyordum. Easy Anti-Cheat yüzünden sanırım. Şu an New World de Easy Anti-Cheat kullanıyor yine aynı. Temiz kurulum yapıp yükledim bir de.
Kafayı yemek üzereyim oyunu beraber oynadığım arkadaşlarımın olay günlüğünde böyle bir hata yok. Temiz kurulum yapmayı da denedim. Çıldıracağım şimdi neden böyle bir hata alıyorum.

Son düzenleme:
Virüs programı yok. Gerek duymuyorum, dediğim gibi bilgisayar temiz kurulum ile sadece New World, Valorant indirdim. İnternette sadece akademik makale yayını olan yerlere ve Twitch, YouTube, Netflix olarak kullanıyorum. Daha önce Apex ve Valorant yüklüydü. Apex'e girdiğimde bu hatayı alıyordum. Easy Anti-Cheat yüzünden sanırım. Şu an New World de Easy Anti-Cheat kullanıyor yine aynı. Temiz kurulum yapıp yükledim bir de.
Kafayı yemek üzereyim oyunu beraber oynadığım arkadaşlarımın olay günlüğünde böyle bir hata yok. Temiz kurulum yapmayı da denedim. Çıldıracağım şimdi neden böyle bir hata alıyorum.
Geliştiriciden yardım isteyin.

Ben de Back4Blood aldım ve her 5dk da bir bu hata raporu oluşuyor EventViewer da. Oyunda herhangi bir tekleme vs. yok. Ama anlamsızca bu hata var. Arkadaşıma sordum onda yokmuş ancak o Win11 kullanıyor, ben 10, bir alakası var mı bilmiyorum. Easy Anti Cheatle alakalı olduğu garanti çünkü internette diğer oyunlarda da bu hata ile karşılaşanlar olduğunu görüyoruz.

Endişelenecek birşey midir, yoksa aptal Windows un milyonlarca anlamsız hata raporundan biri midir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı