Windows kernel mode driver mavi ekran

Gece saat 3 civarı windows kernel mode driver hatası aldım fakat gözle görülür şekilde bir azalma var sanki.
Güncel sonuçları paylaşıyorum,
Sistem tarama 1: GetSystemInfo Parser 2.96
Sistem tarama 2: yadi.sk: Yandex.Disk
Aida64: yadi.sk: Yandex.Disk

Birde League of Legends oynarken aldığım bir hata var son zamanlarda çıkmaya başladı, bununla bir ilgisi olabilir mi acaba ?
bug splat1.png

Denetim masasından bunları kaldır;
Adobe Flash Player 16 NPAPI Daha güncelini yükle.
Nero 7 Ultra Edition
K-Lite Codec Pack 8.9.2 (Full) Daha güncelini yükle.

Bunları yükle;
Intel® Download Center
http://downloadmirror.intel.com/24656/eng/Wireless_17.14.0_e164.exe

Herdprotect rehberine göre silin:
c:\users\asus\downloads\asc-8.1.0.651-tamindir.exe
c:\windows\secoh-qad.exe
c:\windows\system32\registrydefragboottime.exe
c:\users\asus\appdata\roaming\rheng\df05f9ac13864b4e9d4f9020f298ab3f\syesubc3_p2v3.exe

Bu klasör içlerini de silin:
c:\program files (x86)\common files\ahead\
c:\users\asus\appdata\roaming\rheng\
c:\program files (x86)\nero\

Güncel sürümünü yüklememi söylediğiniz şeyleri yükledim. Silin dediğiniz şeyleri sildim fakat anlamadığım şekilde eskiden olmayan bug splat olayı tekrarlamaya başladı ve bilgisayar fabrikada büyük iş makinasının ses çıkarması gibi dırr diye ses çıkartıp kendini kitledi, bilgisyara power tuşuna basılı tutup kapatmam gerekti. Sizinde zamanınızı alıyorum ama gerçekten çok müzdarip oldum bu konuda. Herşey için teşekkür ederim tekrardan.

Mavi ekran belirtileri devam ediyor hemde artarak devam ediyor sonunda bir tane geldi ama bu sefer bilgisayarı kapat dedikten sonra geldi.

yadi.sk: Yandex.Disk

Beşer dakika ara ile aldım bu iki hatayı ve ikincisinden sonra kablolu bağlantım kendi kendine kapandı. Arasında fark varmıdır bilmiyorum ama bir bakarsanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleme:
Minidump dosyasını paylaşmıştım onunla ilgili bir problem var mı?
Var onları kontrol etmemiştim. Bluetooth sürücün güncel değil gözüküyor, Ethernet sürücü de güncel değil, ATK güncel değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı