Çözüldü Windows Kilit Ekranı Parola Kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar gizliliğe pek önem veren biri değilim, zaten gizleyecek bir şeyimde yok bilgisayarımda, o yüzden rahatım ve her zaman şifresiz takılmışımdır.
Arkadaşlar gizliliğe pek önem veren biri değilim, zaten gizleyecek bir şeyimde yok bilgisayarımda, o yüzden rahatım ve her zaman şifresiz takılmışım dır.

Ayrıca şifre yazmaktan, girmekten nefret ederim. Telefonumda bile pin yoktur o derece sevmiyorum.

Bilgisayarıma Format attım ve Microsoft hesabım ile oturum açtığımdan beri bu lanet olası kilit ekranı gitmiyor ve acayip sinirlerimi bozdu lütfen bunun nasıl kaldırıldığını bilen birisi varsa yardımcı olsun.

Kendimce bildiğim her yolu denedim, oturum açma seçeneklerinde ki bütün sekmelere bastım galiba ama yine de kaldıramadım.

EDİT: Bilgisayara format atmadan önce de Microsoft hesabım ile oturumum açıktı fakat şifre yazma zorunluğu falan yoktu yani kilit ekranına aşağıya fotoğraflarını bırakacağım türde şeyler gelmiyordu.

Eki Görüntüle 422878Eki Görüntüle 422880
WhatsApp Image 2019-08-01 at 16.21.27 (2).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam parola değiştire tıkladıktan sonra gelen yeni parola girin penceresinde kutuları boş bırakın tamam diyin.
Yapıyorum fakat olmuyor değiştir butonuna tıkladıktan sonra ekrana microsoft hesabımın şifresini değiştirme bölümü geliyor kilit ekranının değil.

Bak hocam ben Parola yazısının altındaki değiştir butonuna tıkladıktan sonra karşıma böyle bir ekran geliyor.

Adsız.png

Fakat bu ekrana microsoft hesabımın geçerli parolasını girip yeni parola bölümünü boş bıraktığımda LÜTFEN BU ALANI DOLDURUNUZ diye bir uyarı çıkıyor.

Zaten bu Windows Kilit Ekranı'nı değil Microsoft hesabımın şifresini değiştiriyor anlamadığım nokta bu.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı