Windows Korunma Hizmet Başlatılamıyor

Ugur Srht

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar sürekli Windows Defender'ı açmamı istiyor fakat açmaya çalıştığımda tepki vermiyor. Ben de servislere bakayım dedim ve Korunma Hizmetinin kapalı olduğunu gördüm. Açmaya çalıştığımda ise bu hatayı alıyorum. Secure Boot'u da etkinleştirdim, neden oluyor bu acaba başka bir hizmeti mi kapadım ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 160
Aynı problem bende de vardı. Ben de açamadım. Format atınca düzeldi. Tahminimce bi program açılmasına engel oluyordu. Saygilar.

Bilgisayar sürekli Windows Defender'ı açmamı istiyor fakat açmaya çalıştığımda tepki vermiyor. Ben de servislere bakayım dedim ve Korunma Hizmetinin kapalı olduğunu gördüm. Açmaya çalıştığımda ise bu hatayı alıyorum. Secure Boot'u da etkinleştirdim, neden oluyor bu acaba başka bir hizmeti mi kapadım ?

Selam, herhangi bir antivirüs programı yükleyince(hepsi değil) Windows Defender'i devre dışı bırakıyor. Kayıt defterinden Windows Defender'in kodları ile oynuyor ve hiçbir şekilde açamıyorsun. Başıma gelmişti Avast antivirüs programında geri yükleme ve format ile işlem kolayca halledilebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı