Çözüldü Windows kurarken imzalanmış hiçbir aygıt bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

heldonroth

Femtopat
Merhaba. İnternet üzerinden Lenovo v15-ada isimli bilgisayarı aldım. Youtube kanalında anlatıldığı gibi Rufus kullanarak USB belleğe Windows yükledim lakin kurulum aşamasında "Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz?" bölümünde SSD görünmüyor. Sürücü yükle bölümüne girdiğim zaman da "İmzalanmış hiçbir aygıt bulunamadı. Yükleme medyasının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olun, sonra Tamam'ı tıklatın." yazıyor. Acaba Windows'u nasıl yükleyebilirim? İnternette yazan çoğu şeyi denedim ama başaramadım.
IMG_20200730_144354.jpg

IMG_20200730_144345.jpg

Çözüm
Merhaba; konu eski ama Google ile gelenlere belki faydası olacaktır. Bu sorunu bu video ile çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Diski göremiyorum o yüzden biçimlendirme bölme işlemi yapamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bilemiyorum neden olduğunu yeni konu açarsanız daha iyi yardımcı olabilir anlayan arkadaşlar.

Diski göremiyorum o yüzden biçimlendirme bölme işlemi yapamıyorum.

Nasıl çözdünüz? Aynı problem şu an bende de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba; konu eski ama Google ile gelenlere belki faydası olacaktır. Bu sorunu bu video ile çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı