Windows kurarken SSD öldü

Hocam bu sorun oluşup SATA SSD gidince baktım anladığım kadarıyla M.2'yi takınca SATA 1 (yani 2. port) deaktive oluyor kullanım kılavuzundan okuduğum oydu benim de SATA SSD şansa oraya takılıydı. Ama millet sadece SATA portunu değiştirip yine çözmüş sorunu ben taşınabilir Seagate hddki kutudan söküp SSD'yi USB ile bile bağladım 😁😁 o zaman da bilgisayar çok kasmaya başladı.
İlginç şöyle yapın hocam. sadece SSD'yi takıp format ekranında kontrol edin. Bölümleri ve SSD'yi görüyor musunuz diye. Daha sonra kılavuza göre takıp sistemi çalıştırın.

İlginç şöyle yapın hocam. sadece SSD'yi takıp format ekranında kontrol edin. Bölümleri ve SSD'yi görüyor musunuz diye. Daha sonra kılavuza göre takıp sistemi çalıştırın.
Bir deneyeyim hocam eve gidince olmadı tekrardan burdan dönüş yaparım

Hocam eve gelince ssdyi bir daha m2 ssd ile deneyeyim dedim kabloları bağlayıp bilgisayara güç verdiğimde 20 saniye sonra yanık kokuları gelmeye başladı hemen kapattım sonrasında kokunun ssdnin içinden geldiğini fark ettim, artık dönüş yok 🥲

Son düzenleme:
Bir deneyeyim hocam eve gidince olmadı tekrardan burdan dönüş yaparım

Hocam eve gelince ssdyi bir daha m2 ssd ile deneyeyim dedim kabloları bağlayıp bilgisayara güç verdiğimde 20 saniye sonra yanık kokuları gelmeye başladı hemen kapattım sonrasında kokunun ssdnin içinden geldiğini fark ettim, artık dönüş yok 🥲
Çok saçma ya. Geçmiş olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı