Windows kurtarma ekranına atıyor

PcDelisi64

Decapat
Daha fazla  
RAM
Adata xpg 8gb 3000mhz
SSD veya HDD modeli
Apacer 240gb ssd
Ekran kartı
Rx590special edition
Anakart
Gigabayte b450m s2h
İşlemci
Ryzen 2600
Windows EFI hatasi aliyorum. Sistemim birkaç gündür anormal çalışıyor ekran kartini falan güç geliyor ama sistem başlarken fanlar dönmüyor. Kisaca ekran kartını okumuyordu kablolarla oynadim biraz o sorunu düzelttim 2 gün sonra bu hatayi aldim simdi sistem acilmiyor. Bu hatada kalıyor sorun SSD kaynakli olabilir mi?
Not: SATA kablosunu falan cikartip farkli yerlere taktim yine düzelmedi ve garanti bitti.

Dosya Ekleri

• IMG_3425.jpeg
    IMG_3425.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_3424.jpeg
    IMG_3424.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 15
Windows EFI hatasi aliyorum. Sistemim birkaç gündür anormal çalışıyor ekran kartini falan güç geliyor ama sistem başlarken fanlar dönmüyor. Kisaca ekran kartını okumuyordu kablolarla oynadim biraz o sorunu düzelttim 2 gün sonra bu hatayi aldim simdi sistem acilmiyor. Bu hatada kalıyor sorun SSD kaynakli olabilir mi?
Not: SATA kablosunu falan cikartip farkli yerlere taktim yine düzelmedi ve garanti bitti.

Hocam Wi-Fi adaptörü tarzında USB portlarına bir şey bağladınız mı?

Kablo ve montaj vs. Durumun'dan bahsettiğin için onları dikaktlice veya bilen birisine kontrol ettir.
Sonra temiz bir Win kurulumu yap. Sistemsel sorun olmuş.
Sonrasında gelişmeleri söyleyin detaylıca inceleyelim.

Kablolamada bir sorun yok bilgisayarcıya götürdüm ekran kartı bozulmuş, ekran kartını bir sürü sistemde denedik calışmıyor görüntü vermiyor. SSD'de de format atmaya çalıştığım zaman yine ayni hatayı verdi bilgisayarci SSD'in bozuk dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı